Mistrovství ČR Enduro Open
10.11.2012 Šiklův mlýn

REGISTRACE:
Registrace do závodů startuje od 23.10.2012 večer na stránkách: registrace.endurotabor.eu
Propozice k závodu najdete zde: http://motocams.cz ,nebo na www.bezinka.cz
Další informace hledejte na www.motocams.cz nebo na facebooku http://www.facebook.com

PŘEJÍMKY:
Formální a technická přejímka budou probíhat v pátek 9.11.2012 od 17.00 do 22.00 hod pro všechny třídy i hobby a v sobotu od 6.30 -7.30 pouze pro MČR III a HOBBY. Všechny převzaté motocykly k soutěži musí být předány do uzavřeného parkoviště ÚP. Pro sobotní přejímky platí čas předání do 7.45 hod, respektive ihned po přejímce.


MOTOCYKLY:
Všichni jezdci musí startovat na motocyklech „Enduro“, které odpovídají podmínkám provozu na pozemních komunikacích, mají RZ (registrační značku), sjednané povinné ručení a jsou opatřeny minimálně zadní ENDURO PNEUMATIKOU.


START HOBBY JEZDCŮ:
Pořadatel opět vypsal třídu Hobby pro jezdce, kteří nemají, nebo nechtějí vlastnit, jezdeckou licenci.
V závodě Hobby se pojedou 2 kategorie. Hobby Opena Hobby Veterán. Startovní čísla budou přidělena v rozmezí 1001 – 1999. Ti, kteří startovali ve Frýdlantu n.O.,Šumperku nebo v Opřařanech a již jim byla čísla potvrzena, budou moci s těmito čísly startovat i v Šiklově mlýně.
Důležité upozornění !!! – je nezbytně nutné, aby čísla na motocyklech byla umístěna na všech třech místech motocyklu, která jsou k tomu určena a především, aby velikost čísel a jejich barva byla kontrastní k použitému ( libovolnému ) podkladu. Výška číslice alespoň 10 cm a šíře čáry číslice alespoň 1,5 cm!!!. Nejde o zbytečnost, ale o nutnost. Pokud jezdec nedodrží shora uvedené parametry čísel a kontrast s podkladem, nebude do závodu převzat. Ze strany časomíry nelze zaručit, že budou výsledky jezdce, který podmínku nesplní, na jednotlivých RZ správně zaznamenány a časoměřiči nemohou za výsledky závodníka, který toto nesplní, absolutně ručit, což by byla škoda pro každého z Vás.
Podmínkou startu HOBBY jezdců je vlastnictví KARTY HOBBY, nebo vyplnění žádosti o vydání HOBBY KARTY včetně lékařské prohlídky a případně podpisu zákonných zástupců !!! (u jezdců mladších 18 ti let). U Jezdců nad 45let je povinné EKG ( nezátěžové ).
Karta Hobby bude vystavena jezdci za 100,-Kč v místě formální přejímky.
Karta je ke stažení zde : http://motocams.cz
Bez této karty nebude jezdec do závodu přijat!!!.


POJIŠTĚNÍ:
Každý jezdec je povinen mít pro podnik uzavřenu odpovědnostní pojistku pro případ škod způsobených třetím osobám. Tuto pojistku za jezdce sjednává pořadatel u makléřské společnosti Loydex. Každý dospělý jezdec při platbě startovného zaplatí pojištění ve výši 110,-Kč/1den.Každý jezdec( junior) do 19-ti let 100,-Kč /1den.
Ti kdo jsou členy ČSMS, mají samozřejmě pojištění hrazeno.
Ostatní informace najdete v Propozicích k podniku na shora uvedených webech.


VYHLÁŠENÍ SEZÓNY ENDURA A CROSS COUNTRY ČSMS 2012
Dovolte nám, abychom Vás zároveň co nejsrdečněji pozvali na zakončení první sezóny pod ČSMS v disciplínách Enduro a Cross Country OPEN 2012.
Slavnostní vyhlášení všech mistrů a vítězů jednotlivých kategoriích, ve všech výkonnostních třídách a v případě cross country i hobby seriálu „ O pohár VV DE ČSMS“ proběhne po skončení posledního letošního podniku Endura na Šiklově Mlýně kousek od Zvole nad Pernštejnem.
Libor Šikl se svým teamem chystá večer plný zábavy, dobrého jídla a pití.
Krom ochutnávky Svatomartinských vín, na Vás budou čekat vepřové hody, zábava a večerní muzika k tanci.
V průběhu dne budou mít návštěvníci Šiklova mlýnu na výběr pestrou škálu rozptýlení, zábavy i občerstvení.
Atrakce během dne, které budou zdarma: promítání pohádek v saloonu, Labyrint, lukostřelba, hod podkovou / pro děti za sladkou odměnu/.
Placené atrakce doprovodný program: čtyřkolka i dětská, paint ball střelnice, solárium, vířivka, na objednávku masáže,sauna a areálová doprava.

Pro jezdce jsou přichystány zajímavé ceny od Šiklandu, na které si budou moci dělat zálusk všichni, kdo pojedou sobotní závod, neboť v rámci večera bodu výherci cen losováni ze všech startovních čísel jezdců kteří pojedou sobotní závod.
V osudí budou ceny v celkové hodnotě cca 120.000,-Kč, 1 x dvoudenní pobyt pro 2 osoby s plnou penzí a vstupem, 1 x let vrtulníkem pro 1 osobu, 1 x vyhlídkový let letadlem nad Vysočinou, 3 x rodinné vstupné WMŠM + jízda BVP, 20 x rodinné vstupné WMŠM, 10 x vstupné pro 2 osoby + BVP, 10 x čepice western
Vyhlášení celé sezony bude doplněno videoprojekcí, soutěží o nejlepšího toreadora o 1000,- Kč- elektrický býk, ukázkou line dance, ukázkou dobového spodního prádla a slavnostní ohňostroj na závěr sezony. Závěr večera obstará diskotéka.

Již v pátek bude otevřen Saloon s občerstvením a promítáním záběrů pořízených během sezóny 2012.

Na Vaší účast při závodě nebo na slavnostním vyhlášení se těší pořadatel posledního letošního závodu Libor Šikl a VV DE ČSMS.